Strefa sponsoring

VIKING jest jednym z największych w Polsce producentów rękawic i czapek. Dzięki bogatej kolekcji swoje produkty kieruje do rzeszy miłośników zarówno sportów śnieżnych jak i letnich. Z myślą o najbardziej wymagających klientach w kolekcji VIKING prezentujemy bardzo szeroką ofertę wyczynowych rękawic RACE oraz czapek technicznych. Ich jakość, precyzję wykonania oraz przeznaczenie testuje w codziennych treningach zespół wyczynowych sportowców VIKING. Z dumą wspieramy najlepszych narciarzy w Polsce, sportowców niepełnosprawnych, snowboardzistów oraz przedstawicieli sportów letnich i wytrzymałościowych. Zdajemy sobie sprawę, że zawody to tylko ułamek ich codziennego trudu, dlatego dostarczamy nasze najlepsze produkty, by regularny wysiłek i poświęcenie wsparte najlepszym sprzętem dało końcowe zwycięstwo. 
LARIX, właściciel marki VIKING, traktuje sponsoring bardzo poważnie. Chcemy testować, udowadniać najwyższą jakość produktów i technologii oraz udostępniać najlepszy sprzęt tym, którzy go potrzebują. Niestety nie możemy udzielić pełnego sponsoringu wszystkim chętnym, dlatego stworzyliśmy LARIX RACE PROGAM, który umożliwia klubom i środowiskom sportowym zakup dedykowanych produktów po preferencyjnych cenach.
Jeśli indywidualnie jesteś zainteresowany uzyskaniem wsparcia, bardzo proszę pobierz formularz, wypełnij i odeślij go na wskazany adres. Może organizujesz zawody lub event i chciałbyś współpracować? Również skontaktuj się z nami za pomocą wypełnionego formularza.
Wszystkim sportowcom, amatorom i zawodowcom dziękujemy, że wybrali produkty VIKING.

ZESPÓŁ VIKING

Formularz - zawodnik / osoba
Formularz - event