PRODUCT DEVELOPER marki VIKING

Miejsce pracy:
Buczkowice (okolice Bielska-Białej)
Forma zatrudnienia:
Stała

WYMAGANIA OD KANDYDATA:
- umiejętność kreatywnego myślenia
- bardzo dobra znajomość branży outdoorowej i/lub narciarskiej
- gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
- rozwinięte poczucie estetyki, aktywne zainteresowanie sportem i branżą outdoor
- sumienność i dbałość o szczegóły
OPIS STANOWISKA:
- udział w targach branżowych
- współpraca z zagranicznymi dostawcami
- aktywne uczestnictwo w przygotowaniu kolekcji marki VIKING
- tworzenie projektów oraz wdrażanie nowych modeli do kolekcji
- prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji produktowej
- ocena produktów z punktu widzenia atrakcyjności handlowej
- monitoring jakości wykonania zaprojektowanych produktów
- analiza trendów w branży outdoorowej
- udział w tworzeniu katalogów produktowych
- dbanie o wizerunek marki
OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość szkoleń, rozwoju i awansu w ramach działu lub w ramach firmy
- bardzo twórczą, samodzielną i ciekawą pracę w przyjaznym środowisku zawodowym
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji na w/w stanowisko przez LARIX Spółka Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Orzeszkowej 40, Oddział Hurtownia Buczkowice 43-374, ul. Bielska 1124, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LARIX Spółka Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Orzeszkowej 40, Oddział Hurtownia Buczkowice 43-374, ul. Bielska 1124, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne i służy procesowi rekrutacji.”
Aplikować należy na adres: a.nycz@larix.com.pl